O mnie

Od 26 lat jestem pedagogiem szkolnym, specjalistą pomocy psychologiczno- pedagogicznej w ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 w REDZIE. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą z rodzicami i osobami zainteresowanymi wychowaniem dzieci. Piszę artykuły na te tematy. Zachęcam do przejrzenia ich w odnośniku ARYKUŁY. Wspólnie z koleżankami pedagogami szkolnymi z Redy tworzymy grupę kobiet pomagających dzieciom i ich rodzicom w osiągnięciu harmonii życiowej.
Organizujemy różne imprezy przeznaczone dla dzieci szkolnych.

Zdjęcie mojego męża Zdjęcie mojego syna Moje zdjęcie

MALOWANIE TRAKTUJĘ JAKO UCIECZKĘ W ŚWIAT KOLORÓW I ŚWIATŁA.
Wspólnie z mężem i synem staramy się promować Redę. Należymy do Stowarzyszenia Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego KUNSZT, które co roku organizuje REDZKIE IMPRESJE promując przez to miasto w powiecie i województwie. Malując doskonale się relaksuję. Zachęcam wszystkich do szukania własnych pasji, tak po amatorsku, zwłaszcza tylko dla siebie. Dobrze jeśli wystarczy odwagi aby pokazać i podzielić się swoimi pracami z innymi.
Od kilku lat pracuję na rzecz osób słabszych i uzależnionych. Moja praca przyczyniła się do zakwalifikowania Redy do miast wiodących w Polsce w rozwiązywaniu problemów alkoholowych.
Reda miastem inicjatyw młodzieżowych – popieram młodych twórców we wszystkich dziedzinach sztuki i sportu.
Na zdjęciu razem z uczniami

Wysoko cenię współpracę ze Stowarzyszeniem SPON w Redzie. Spartakiada zorganizowana przez SPON w Redzie

Pracuję również z osobami w kwiecie wieku czerpiąc od nich mądrość życiową. Z członkami Polskiego Związku Niewidomych Oddział‚ w Wejherowie Z czł‚onkami PZN oddział‚ w Wejherowie - spotkanie w MOKSIR w Redzie

LUBIĘ PRZEBYWAĆ WŚRÓD LUDZI DOJRZAŁYCH. PROWADZĘ WARSZTATY DLA POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH, DO KTÓREGO NALEŻĄ RÓWNIEŻ MIESZKAŃCY REDY.

Spotkanie z członkami PZN oddział w Wejherowie w Sobieszewie Krystyna Kochyt wręcza podziekowanie Wandzie Chomackiej podczas obchodów święta PZN w 2006 roku w Wejherowie

Staram się zawsze wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz dobra młodych ludzi z naszego miasta. Na tym zdjęciu jestem z grupą nauczycieli z Redy, którzy zostali wyróżnieni za zdobycie POMORSKICH CERTYFIKATÓW JAKOŚCI PRACY SZKOŁY.
Spotkanie wyróżnionych pracowników szkół Redzkich z burmistrzem miasta Redy

Często wypoczywam aktywnie wspólnie z mężem i synem w gronie przyjaciół.
Na lodowiskuW Kajaku na jeziorze

Podczas rowerowej wycieczkiZ synem w kawiarni